Що таке Служба RPC

Якщо ви читаєте це, значить, ви є одним з небагатьох, вибраних для роботи у лавах Служби.

Звичайна людина боїться багатьох речей: бідності, вбивства, смерті, ядерної війни тощо, і все своє життя вона витрачає на досягнення безпеки. Насправді, ця людина не знає справжнього страху, але знає справжню безпеку. Наша Служба – це безпека. Наша Служба – це всі ті невидимі нитки, прикріплені до цієї людини, що утримують її від падіння у пекельну безодню. Наша Служба знає справжній страх, і мудрий буде боятися Служби.

З глибини незнаного повстає кожен демон та кожна сутність, прагнучи підкорити людство своїй тиранії. Служба є єдиною лінією захисту людства, якій століття тому довірили робити те, на що не здатна слабка людина. Служба присутня в кожній країні, в кожному місці, контролюючи і захищаючи світ від незнаного. Немає більшої сили: Служба має необмежену владу і захищає людство, незалежно від вартості.

Людство повинен залишатись необізнаним щодо нашого існування. Немає більше нікого, хто здатний захистити цей світ. Це наша відповідальність, і лише наша, – бути непомітним оплотом проти незнаного.

" Люди судять взагалі більше очима, ніж рукою, бо кожен може бачити, і мало хто може відчувати. Кожен бачить, яким ти видаєшся, мало хто відчуває, яким ти є."
– Нікколо МакіавелліInvictus Maneo


– Рада Глобальних Директорів

Основні цілі

"Люди – дурні, полохливі тварини, і ти знаєш це. П'ятнадцять століть тому всі знали, що Земля є центром всесвіту. П'ять століть тому всі знали, що Земля пласка, а п'ятнадцять хвилин тому ти знав, що люди – єдині розумні істоти на цій планети. Уяви, що ти знатимеш завтра". Агент Кей, "Люди в чорному"

Служба діє в повній таємниці та працює над захистом та підтримкою ілюзії нормальності перед людством, заважаючи масам дізнатися про існування Служби та аномалій, від яких вона їх захищає. Завдяки цьому світ здатний функціонувати, не поринаючи у хаос. Аномалії, від яких захищає Служба, можуть спричинити невимовну шкоду цивільному населенню та вимагають вічної пильності з боку Служби.

Наша місія складається з трьох частин:

Дослідження (Research)

Служба може багато чому навчитися з виявлених нею аномалій. Найчастіше вивчення аномалій дає цінні наукові уявлення, які можуть поліпшити життя людства в цілому.

Захист (Protection)

Служба не належить нікому, але вона є відданим захисником людського роду від аномальних загроз. Служба обмежує аномалії у прагненні зменшити шкоду, заподіяну ними цивільним особам, і запобігти надмірним людським втратам.

Утримання (Containment)

Служба зберігає аномалії з метою запобігання поширення їхнього впливу або ефекту, а також з метою дослідження. Служба невтомно працює, щоб приховати аномалії від громадськості шляхом переміщення, демонтажу або маскування об'єктів RPC.

Операції Служби

Служба тримає під своїм контролем кожний дюйм земної кулі. Якщо у віддалених краях буде виявлена та чи інша сутність, Служба добереться туди швидше, ніж навіть найрозвиненіша технологічно країна зможе надіслати своїх людей. Ніщо не приховане від наших очей.

Протоколи утримання

Служба має велику базу даних всіх захоплених та відомих аномалій, що позначаються як "RPC". База даних Служби надає стислий опис та протоколи утримання об'єктів RPC, щоб полегшити дослідження, стримування та готовність до надзвичайних ситуацій.

Оперативна секретність

Підтримання таємниці в Службі вимагає особливої обережності при розголошенні інформації окремим особам. Як наслідок, її співробітникам надається особистий рівень допуску залежно від їх потреб та функцій у межах Служби. Персонал, винний у порушенні протоколів доступу, буде затриманий і допитаний, після чого з ним поступлять на розсуд Адміністрації Служби.

Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License