Групи Особливого Інтересу RPC

У цьому документі йтиметься про різноманітні організації, пов'язані з паранормальними артефактами, їхні наміри і методи дії.

Система визначення загрози

Рівень загрози Опис
T-01 Група, яка прагне негайного знищення Служби RPC і припинення будь-якої її діяльності, високий рівень загрози.
T-02 Група, яка прагне запобігти деяким діям RPC, середній рівень загрози.
T-03 Група, яка не погоджується з деякими діями RPC, але не чинить активного опору, низький рівень загрози.
A-03 Група, яка згодна з діяльністю RPC.
A-02 Група, яка допомагає певним діям RPC.
A-01 Група, яка виключно призначена для підтримки діяльності RPC.

Народний Комітет з придбання аномальних об'єктів (Китай): A-03

Огляд: Китайська Народна Республіка, з часів її заснування Мао Цзедуном у середині XX століття, прагнула завжди триматися нарівні з Заходом та іншими великими державами. З цієї причини КНР почала і пошук та "придбання" об'єктів з аномальними властивостями, маючи на меті розширити свої знання та військову потужність, а також технологічні можливості. Прагнучи посилання влади КНР, Комітет все ж не хоче ані порушувати статус-кво, ані, тим більше, спричинити катастрофу, тому, як правило, співпрацює зі Службою, коли це необхідно для добробуту Китаю і продовження курсу, обраного Мао. Хоча Комітет, можливо, не є настільки досвідченим, як персонал колишнього ГРУ, ні таким впливовим, як ЦРУ, але він має економічну підтримку та доступ до значних матеріальних ресурсів, необхідних для його діяльності, як і до людських ресурсів та постійного постачання піддослідних з таборів для політв'язнів.

Рука Дарвіна: T-01

Огляд: Незважаючи на те, що наш світ протягом тисячоліть досягнув небаченого прогресу, і переважна більшість людства живе довше і краще життя, ніж будь-коли раніше, деякі вбачають у цьому недолік сучасного життя, а не поліпшення. Деякі навіть вважають, що лише у тяжкі часи людство здатне до самовиправлення і подальшого розвитку. Рука Дарвіна – суспільство біологів та радикалів з багатьох наукових сфер, об'єднаних ідеєю про те, що людство потребує нових катастроф для подальшого існування і процвітаня. Вони невтомно працюють над придбанням об'єктів RPC та проектуванням подій з метою знищення величезної кількості населення для досягнення своїх цілей. Служба RPC вважає цю організацію серйозною загрозою для своєї діяльності та мети і віддає перевагу захопленню або знищенню її персоналу при контакті.

Дивина! Ко.: T-03

Огляд: Подібно до багатьох компаній, які спеціалізуються на виготовленні підробок у країнах, що розвиваються, "Дивина! Ко." – це компанія, яка виробляє різноманітні товари під чужими марками, від продуктів харчування, до музичних інструментів і дитячих іграшок. Ці предмети незмінно мають аномальні властивості і частіше за все створюють загрозу як для користувача, так і для оточуючих. Упаковка продуктів "Дивина! Ко." часто нагадує відомі бренди, аж до копіювання маскотів і слоганів. Єдиною незмінною прикметою їх продукції є логотип "Дивина! Ко.", який визнано меметичним агентом, здатним схиляти тих, хто на нього дивиться, придбати відповідний продукт, незважаючи на їх смаки. Країна походження для "Дивина! Ко." в даний час не визначена. Виробництва, підозрювані у належності до цієї групи, були виявлені на всіх континентах (окрім Антарктиди). Згідно з інформацією, наданою багатьма урядами, "Дивина! Ко." оформлює продукти для кожного регіону відповідною рідною мовою, і що у всіх версіях продуктів, незалежно від мови, спостерігаються очевидні помилки правопису та граматики. На сьогоднішній день не вдалося затримати жодної людини, яка свідомо працює на " Дивина! Ко.", і жодна людина, що займалася продажем їх товарів, не змогла пригадати навіть, що зберігала їх або зустрічалася з представником компанії-виробника.

Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License