Класи об'єктів Служби RPC

Основні класи

Це найбільш поширені класи об'єктів, що використовуються в статтях RPC, і складають основну частину об'єктів.

Альфа

alpha.png

Об'єкти RPC класу Альфа – це аномалії, зберігати які можна легко і безпечно. Часто це зумовлено тим, що Служба достатнім чином дослідила цей об'єкт RPC, і його зберігання не вимагає значних ресурсів, або що для прояву аномалії потрібна її конкретна та усвідомлена активація або ввімкнення. Однак класифікація об'єкта RPC як Альфи не означає, що взаємодія з ним або його активація не становить загрози.

Бета

beta.png

Об'єкти RPC класу Бета – це аномалії, які потребують додаткових ресурсів для вдалого зберігання, або їх стримування не завжди є надійним. Зазвичай це відбувається тому, що цей об'єкт RPC недостатньо досліджений або непередбачуваний. До цього класу належить більша кількість об'єктів, і зазвичай найбільш ймовірний варіант полягає в тому, що об'єкту RPC буде призначено саме цей клас, якщо він відразу ж не потрапить до жодного іншого стандартного класу об'єктів.

Слід зазначити, що будь-які автономні, свідомі та/або розумні об'єкти RPC зазвичай класифікуються як Бети, оскільки через здатність діяти або думати самостійно вони є непередбачуваними.

Гамма

gamma.png

Об'єкти RPC класу Гамма – це аномалії, які надзвичайно складно постійно або надійно стримувати, причому процедури стримування часто є затратними та складними. Служба часто не може стримувати ці RPC добре через відсутність достатнього розуміння аномалії або відсутність технології для належного зберігання чи протистояння. Клас Гамма не означає, що об'єкт обов'язково є небезпечним, це може значити, що його просто дуже складно або дорого зберігати.

Спеціальні класи об'єктів

Нейтралізований

neutralized.png

Нейтралізовані об'єкти RPC – це аномалії, які або стали повністю зрозумілими, або втратили аномальні властивості, або були знищені. Нейтралізовані об'єкти не становлять небезпеки для Служби.

Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License