Установи RPC

Позначення закладів

З метою дослідження та зберігання об'єктів RPC Служба підтримує свою присутність у всьому світі. Її заклади можуть мати різноманітні розміри від віддалених аванпостів з кількома співробітниками до величезних баз, персонал яких злічується тисячами.

Зона (Site)

Зонами називаються будь-які місця, де Служба проводить дослідження і/або зберігає об'єкти RPC. Зони можуть бути повністю заховані від цивільних осіб або діяти під виглядом організацій-прикриттів.

Кожна зона має цифрове позначення (наприклад, Зона-14). Зони, побудовані спеціально для зберігання того чи іншого об'єкта RPC, отримують додаткове позначення "OL", скорочене від "On Location" (наприклад, OL-Зона-47).

Дільниця (Area)

Дільниці Служби є центрами організаційної діяльності. Кожен регіон Служби має призначену дільницю, де виконуються більшість робіт, не пов'язаних з дослідженням, у тому числі: тестування зброї, логістика, електронне спостереження та бойова підготовка, а також засідання Директорів. Через секретний характер роботи, що проводиться у дільницях та залученні до них персоналу високого рівня, зберігати у дільницях об'єкти RPC заборонено. При виявленні порушення цього протоколу винний буде затриманий, а відповідні об'єкти будуть вивезені.

Кожна дільниця отримує числове позначення, що відповідає номеру регіону, в якому вона знаходиться (наприклад, Дільниця-21, Регіон 21, Південна Америка).

Регіон (Region)

Для зручності логістики та організації Служба розділяє світ на різні географічні регіони. Кожен регіон містить одну дільницю разом з численними зонами і підпорядкований Регіональному Директору, який у свою чергу звітує перед Глобальними Директорами. Ці особи, разом узяті, являють собою Адміністрацію Служби.

Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License